Sola

avdelingsleder Tor Sigurd Selseng

98814007 tor.sigurd.selseng@byggvell.no

butikkansvarlig Øyvind Voll

450 36 544 oivind.voll@byggvell.no

selger Åge André Kolnes

924 23 298 age.andre.kolnes@byggvell.no

selger (vindu og dører) Irmelin Thoresen

477 06 310 irmelin.thoresen@byggvell.no

ordreskriver og salg Sissel Høyland

sissel.hoyland@byggvell.no

ordreskriver og salg Kjell Ove Nordbø

kjell.ove.nordbo@byggvell.no

lageransvarlig Anders Malmin

92493987 anders.malmin@byggvell.no

lagerarbeider Alf Tengs Pedersen

alf.tengs.pedersen@byggvell.no

teknisk resurs Lasse Milenkovic

40240216 lasse.milenkovic@byggvell.no

teknisk resurs Roald Riska

41503408 roald.riska@byggvell.no