Administrasjon/økonomi

administrerende direktør Arnt-Helge Sandvik

412 24 696 arnt.helge.sandvik@byggvell.no

innkjøpssjef Kristian Kristensen

908 35 620 kristian@birkelandbruk.no

økonomisjef Silje Haddeland Olsen

976 92 535 silje@birkelandbruk.no

salgssjef Per Sigbjørn Aarsland

92200195 per.sigbjorn.aarsland@byggvell.no

regnskapsmedarbeider Magne Drageland

928 39 096 magne.drageland@birkelandbruk.no

innkjøp, trelast og prosjekt Rune Birkeland

917 93 311 rune.birkeland@birkelandbruk.no

driftssjef Gunnar Tonheim

901 31 840 gunnar.tonheim@byggvell.no

lean-ansvarlig Jan Rune Birkeland

908 45 384 jan.rune@birkelandbruk.no

butikkutvikler Magne Hegelstad

97142292 Magne.Hegelstad@birkelandbruk.no