Byggvell sentralt salg

salgssjef Per Sigbjørn Aarsland

92200195 per.sigbjorn.aarsland@byggvell.no

avdelingsleder, salg Stein-Arne Frostestad

996 01 219 stein.arne@birkelandbruk.no

selger Per Espeland

915 43 727 per@birkelandbruk.no

Selger Erik Thompson

90741489 erik.thompson@byggvell.no

ordre- og prosjektmedarbeider Tore Dragland

917 98 965 tore@birkelandbruk.no

ordremedarbeider Rune Nilsen

415 51 018 rune.nilsen@birkelandbruk.no

ordremedarbeider Karoline Møskeland

92671843 karoline.moskeland@byggvell.no

teknisk medarbeider Christian Genthner

christian.genthner@birkelandbruk.no